Geri Ödeme ve İade Politikası

Geri ödeme ve iade politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 30 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.

Bazı mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca özel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz.

Ek iade edilemeyen öğeler:

  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasarlı veya eksik parçadır.
  • Teslimattan 30 gün sonra iade edilen herhangi bir ürün.
  • Ürünün açılmış veya kutusunun deforme olması.

Geri ödemeler

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Geri ödemenizin onaylanıp reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödeme gönderilmeden önce genellikle biraz işlem süresi vardır.

Tüm bunları yapmanıza rağmen geri ödemenizi henüz almadıysanız lütfen info@profozon.com adresinden bizimle iletişime geçin.

satış öğeleri

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Takaslar

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize info@profozon.com adresinden bir e-posta gönderin ve öğenizi şu adrese gönderin: BAHÇEŞEHİR 1. KISIM MAH. AŞIK MAHSUNİ ŞERİF CAD. DEFNE 04 VİLLA 14 NO: 34 BAŞAKŞEHİR/ İSTANBUL

İade Adresi

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamalısınız: BAHÇEŞEHİR 1. KISIM MAH. AŞIK MAHSUNİ ŞERİF CAD. DEFNE 04 VİLLA 14 NO: 34 BAŞAKŞEHİR/ İSTANBUL

Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekten siz sorumlu olacaksınız. Nakliye masrafları iade edilmez. Bir geri ödeme alırsanız, iade nakliye maliyeti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirdiğiniz ürünün size ulaşma süresi değişiklik gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız izlenebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

Daha Fazla Yardıma Mı İhtiyacınız Var?

Bizimle info@profozon.com adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz.